Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Свято краси

Свято краси в Медичному коледжі ХМАПО

Уже вчетверте відбувається чарівне дійство – конкурс «Міс Медичного коледжу ХМАПО», цього разу напередодні 2011 року. Ось на підмостках з’являються десять чарівних снігурочок. Їхні театральні сукні викликали у присутніх шквал вигуків і аплодисментів. Ще б пак, бо ці красуні -  наші студентки, які змагатимуться за корону «Міс Медичного коледжу». У всіх доброзичлива і впевнена посмішка. Саме за такий вираз «дзеркала душі» шанують медичну сестру пацієнти.  Позаду численні репетиції, сльози і переживання.

Глядачі переконалися, що учасниці шоу, крім основної справи оволодіти медсестринською професією, ще вміють гарно танцювати, співати, захоплювати художнім словом. Адже справжні батьки заздалегідь піклуються про розвиток талантів своїх дітей. Присутнім пощастило оцінити «візитки» конкурсанток, де йшлося про мрії юності та рідний коледж. А ще молодь справедливо вважає, що займатися спортом модно, а підтримувати спортивну форму престижно. Цю думку ствердив швидкий спортивний танок, який виконали учасниці дійства з великою насолодою. Задавали піднесений настрій театрально-циркові  номери гостей  з відомого танцювального колективу «Екшен-стріт». З цим артистичним гуртом відчайдушних хлопців та дівчат під керівництвом маестро Олександра Завадського дружать студенти, які полюбляють мистецтво, фізкультуру і спорт, а також пропагують власним прикладом здоровий спосіб життя.

І ось заключний тур… Дівчата встигли перевтілитися в юних леді. Їхні рухи  в дефіле граціозні й урочисті. Кого ж оберуть емоційні глядачі і розсудливе журі  королевою балу? Адже кожна з конкурсанток того гідна.

Журі по - праву визнало кращими:

• Друга Віце МісАННА ГАРБУЗ, студентка І курсу
  • Перша Віці МісЮЛІЯ ЗОЛОЧЕВСЬКА, студентка І курсу

Головне ж почесне звання « Міс Медичного коледжу ХМАПО – 2011» завоювала  ІРИНА ТАРЯНИК, студентка І курсу.

Усі учасниці  стали володарками таких титулів:

« Міс Чарівність»                           - Анна Зінов’єва ( гр. М-01)

« Міс Артистичність»                     - Ірина Таряник ( гр. М-02)

« Міс Елегантність»                       - Олена Колтунова( гр. М-01)

« Міс Ніжність»                              - Юлі Золочевська ( гр. М-02)

« Міс Талановитість»                     - Ольга Долгова ( гр. М-02)

« Міс Неординарність»                  - Анна Гарбуз ( гр. М-12)

« Міс Грація»                                 - Євгенія Хорунжа( гр. М-21)

« Міс Впевненість»                         - Арина Стрюкова ( гр. М-03)

« Міс Спорт »                                  - Олена Биленко ( гр. М-03)

« Міс Доброзичливість»                  - Наталя Тирса ( гр. М-01)

Це дивовижне свято - візитна картка медсестринської професії, що підносить її престиж і рейтинг. Ті, хто стоїть на сцені, і ті, хто у залі, - це наше майбутнє, у чиїх руках охорона здоров’я громадян України.

Ми впевнені, що всі жінки та дівчата нашого навчального закладу – найчарівніші, найвродливіші, одним словом – найкращі.

Бажаємо вам бути коханими й кохати, вірити в себе! Хай Вам щастить!