Медичний коледж ХМАПО

 






Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Рейтингові списки база 11 класів

Рейтинговий список від 22.07.2019

Молодший спеціаліст 

Денна

223 Медсестринство

На базі повної загальної середньої освіти

ПІБ

Конкурсний бал

Середній бал документу про освіту

Оцінка з першого конкурсного предмета

Ознака особливих підстав для зарахування

1

Логвінова Світлана Борисівна

545

8,7

187

 

2

Трофимова Анна Миколаївна

533

9,6

179

 

3

Шипенко Ольга Миколаївна

531

12

160

 

4

Сниткіна Тетяна Максимівна

522

9,8

173

 

5

Каспров Назарій Олександрович

519

7,8

178

 

6

Матигіна Дарина Олексіївна

514

9,4

166

 

7

Здесенко Руслана Олегівна

504

8,8

171

 

8

Філіппова Аліна Олександрівна

500

8,2

167

 

9

Пасько Даніела Сергіївна

499

9,2

164

 

10

Пивовар Альона Вікторівна

499

8,5

169

 

11

Заїка Дарина Станіславівна

497

9,2

170

 

12

Харченко Валерія Олегівна

491

9,1

153

 

13

Швидка Вероніка Олександрівна

485

7,9

169

 

14

Луценко Ірина Сергіївна

483

9,5

134

 

15

Белан Анна Вікторівна

477

9,1

170

 

16

Щербак Ірина Олександрівна

476

8

154

 

17

Батькова Анастасія Русланівна

474

9,3

156

 

18

Лукашина Карина Станіславівна

472

9,3

141

 

19

Корса Дар`я Олександрівна

466

8

148

 

20

Мельник Валерія Сергіївна

463

8,6

159

 

21

Руденко Олександра Олександрівна

458

8,7

138

 

22

Коротаєва Вероніка Андріївна

455

8,4

152

 

23

Сиротенко Юлія Юріївна

451

9,2

135

 

24

Салимовська Світлана Володимирівна

448

9,3

150

 

25

Волкова Анна Олегівна

439

8,3

132

 

26

Домрічева Ганна Вячеславівна

438

8,7

132

 

27

Діхтяренко Світлана Сергіївна

436

8,6

148

 

28

Кондрашова Аліна Романівна

431

8,3

126

 

29

Краснікова Анастасія Максимівна

428

8,5

127

 

30

Каращенко Вікторія Андріївна

420

6,5

115

 

31

Давиденко Єлизавета Олександрівна

418

6,6

143

 

32

Хворостинка Ганна Романівна

416

8,3

126

 

33

Ворощук Анастасія Олегівна

406

8,2

124

 

34

Сівер Богдан Олександрович

404

6,3

117

 

35

Дзюба Анастасія Юріївна

401

8

134

 

36

Сиротіна Яніна Олегівна

399

7,1

113

 

37

Шишкіна Катерина Олексіївна

394

7

111

 

38

Козорез Елеонора Денисівна

392

7,8

134

 

39

Гаврилейченко Михайло Романович

392

6,9

104

 

40

Покроєв Дмитро Олексійович

390

7,4

102

 

41

Калініченко Анна Анатоліївна

380

7,6

102

 

42

Курбатова Ольга Михайлівна

376

7

107

 

43

Ямпольська Валерія Іванівна

367

6,5

100

 

44

Грідіна Анастасія Юріївна

366

5,7

115

 

45

Латиніна Анастасія Володимирівна

357

4,7

119

 

46

Буцька Катерина Семенівна

355

5,5

111