ПЛАН РОБОТИ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ НА 2020/2021 навчальний рік

Місяць

Позначка про виконання

Серпень

1. Аналіз стану методичної роботи в коледжі за 2021/2022 н.р. та завдання на новий 2021/2022 н.р. Затвердження плану роботи методичної ради на 2021/2022 н.р. (заступник директора з навчальної роботи Потапова Л.М.)

1. Ознайомлення з графіком навчального процесу на 2021/2022 навчальний рік (заступник директора з навчальної роботи Потапова Л.М.)

1. Обговорення та затвердження планової документації на 2021/2022 навчальний рік:
  • планів роботи ЦМК;
  • плану підвищення кваліфікації викладачів коледжу;
  • плану роботи «Школи молодого викладача»;
  • плану профорієнтаційної роботи;
  • робочих навчальних планів.

1. Затвердження переліку чинних та робочих навчальних програм на 2021/2022навчальний рік (методист Бородай Я.О., голови ЦМК)

1. Зміст та основні напрями роботи педагогічного колективу над науково-методичною темою Фахового медичного коледжу у 2021/2022 н.р.: «Використання можливостей змішаного навчання та інноваційних технологій для формування професійної компетентності майбутніх медичних сестер» (методист Бородай Я.О.)

1. Про готовність навчальних кабінетів та клінічних баз практики до нового навчального року (завідувач навчально-виробничою практикою Бердіков І.О.)

1. Про підвищення кваліфікації викладачів зі спеціальності (методист  Бородай Я.О.)

1. Складання графіків:
  • проведення відкритих занять
  • проведення директорських контрольних робіт
  • проведення підготовки до ліцензійного іспиту КРОК-М

1. Розгляд пропозицій щодо організації Педагогічних читань - 2022 (голови ЦМК)

1. Планування заходів предметної декади на 2021/2022 н.р. (голови ЦМК)

1. Про готовність плануючої документації до навчального року (голови ЦМК)

Жовтень

1. Підготовка до атестації викладачів у 2021/2022 навчальному році (методист Бородай Я.О.)

1. Навчально-методичне забезпечення дисциплін засобами діагностики результатів навчання (голови ЦМК)

1. Про організацію та проведення в коледжі олімпіад, наукових студентських конференцій, творчих конкурсів (голови ЦМК)

1. Обговорення плану підготовки до видання навчальних посібників, методичних вказівок, робочих зошитів для студентів коледжу (голови ЦМК)

Листопад

1. Про хід підготовки до обласного конкурсу професійної майстерності студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківського регіону за спеціальністю 223 «Медсестринство» (завідувач навчально-виробничою практикою Бердіков І.О.)

2. Про підвищення кваліфікації викладачів з питань дидактики та теорії педагогіки (методист Бородай Я. О.)

3. Вивчення та узагальнення педагогічного досвіду викладачів Фахового медичного коледжу (методист Бородай Я. О., голови ЦМК)

4. Затвердження та перезатвердження пакетів завдань до проведення семестрових екзаменів студентів у І семестрі 2021/2022н.р.(голови ЦМК)

Січень

1. Стан навчально-методичної документації викладачів, зав. кабінетів, керівників предметних гуртків (Потапова Л.М., Бердіков І.О., Бородай Я. О.)

2. Робота циклової комісії зі створення та поновлення комплексів методичного забезпечення дисциплін відповідно до індивідуального плану викладача за 2021/2022 н.р. (голови ЦМК)

3. Результати фронтальної перевірки циклових методичних комісій (голови ЦМК)

4. Підготовка до внутрішньоколеджної виставки наукових досягнень студентів та викладачів (завідувач навчально-виробничою практикою Бердіков І.О., методист Бородай Я. О., голови ЦМК)

Березень

1. Виконання графіка проведення відкритих уроків. Якість комплексу методичного забезпечення заняття (методист Бородай Я. О. та голови ЦМК)

2. Про організацію, методичне забезпечення та проведення виробничої та переддипломної практик у 2021/2022 навчальному році (завідувач навчально-виробничою практикою Бердіков І.О.)

3. Затвердження пакетів завдань до проведення семестрових екзаменів студентів у ІІ семестрі 2021/2022 н.р.(голови ЦМК)

Квітень

1. Підготовка та затвердження завдань для проведення Державного кваліфікаційного екзамену студентів у 2021/2022 н.р.(голови випускаючих ЦМК)

2. Підготовка студентів Фахового медичного коледжу до ліцензійного екзамену КРОК-М за період проходження переддипломної практики (завідувач навчально-виробничою практикою     Бердіков І.О)

Травень

1. Аналіз взаємовідвідування навчальних занять викладачами коледжу, записів обміну досвідом (методист Бородай Я. О. та голови ЦМК)

2. Забезпечення самостійної роботи студентів навчально-методичними матеріалами станом на     ІІ семестр 2021/2022 н.р. (голови ЦМК)

3. Аналіз зрізів залишкових знань у формі директорських контрольних робіт (методист      Бородай Я. О.)

4. Про підсумки участі студентів коледжу в олімпіадах, наукових студентських конференціях, творчих конкурсах (голови ЦМК)

Червень

1. Про виконання рішень методичної ради Фахового медичного коледжу у 2021/2022 навчальному році (заступник директора з навчальної роботи Потапова Л.М.,  Бородай Я. О.)

2. Виконання плану роботи школи професійної адаптації (методист Бородай Я. О. )

3. Звіт викладачів-початківців про роботу за 2021/2022 навчальний рік (голови ЦМК)

4. Про результати ДПА - 2022 (заступник директора з навчальної роботи Потапова Л.М.).

5. Про ефективність роботи над науково-методичною проблемою коледжу 2021/2022 н.р. та завдання на 2022/2023 н.р.(методист Бородай Я. О.)

6. Результати проведення предметної декади циклових комісій у 2021/2022 н.р.(голови ЦМК)

7. Звіти про роботу циклових методичних комісій за 2021/2022 навчальний рік (голови ЦМК)

8. Пропозиції щодо планування навчально-методичної роботи на наступний навчальний рік (заступник директора з навчальної роботи Потапова Л.М.)