Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Наші досягнення

14-15 квітня 2018 року в місті Львові відбувся чемпіонат України з черліденгу серед школярів і студентів. ІІ місце у чемпіонаті України з черліденгу посіла студентка І курсу Медичного коледжу ХМАПО Кас’янова Сніжана.

Серед студентів Медичного коледжу ХМАПО є призери чемпіонатів Світу, України та Харківської області з каратє  - Садовська Катерина та Сульженко Микита.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Вітаємо з перемогою у         обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка й ХVІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика студентів медичного коледжу: Амеліну Катерину Андріївну  та Логачову Анастасію Костянтинівну (викладачі: Чекіна В.І., Салогуб С.В.)

Студент нашого коледжу Карнаух Святослав прийняв участь та посів І та ІІІ місця в чемпіонаті України з велосипедного спорту.