Медичний коледж ХМАПО

 




Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


Рейтингові списки база 9 класів

Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти
спеціальність: 223 Медсестринство
спеціалізація: Сестринська справа
           
  ПІБ абітурієнта Українська мова Біологія Середній бал атестату Бал для вступу
1 Коваль Марія Олександрівна 12 10 9,0 31,0
2 Коваленко Олександра Аркадіївна 12 9 8,9 29,9
3 Ююкіна Марія Дмитрівна 9 10 10,2 29,2
4 Трохименко Аліна Олександрівна 10 10 8,4 28,4
5 Ганіна Ірина Олександрівна 11 8 9,3 28,3
6 Плахотник Дар′я Вікторівна 12 8 8,1 28,1
7 Плугатирьова Юлія Романівна 11 8 8,9 27,9
8 Суркова Поліна Сергіївна 9 9 9,6 27,6
9 Азарова Анастасія Дмирівна 9 8 10,0 27,0
10 Литвиненко Ірина Олександрівна 9 9 9,0 27,0
11 Пітенко Валерія Олександрівна 9 8 9,9 26,9
12 Двояшкін Даніл Вадимович 8 10 8,8 26,8
13 Лободенко Ірина Сергіївна 9 8 9,8 26,8
14 Логачова Анастасія Костянтинівна 9 8 9,2 26,2
15 Снурнікова Марія Сергіївна 9 8 9,1 26,1
16 Кириченко Каміла Денисівна 8 9 9,0 26,0
17 Садовська Катерина Олегівна 8 8 9,9 25,9
18 Зінченко Карина Анатоліївна 8 8 9,7 25,7
19 Гостіна Анна Андріївна 8 9 8,6 25,6
20 Теплицька Таїсія Максимівна 8 8 9,6 25,6
21 Сергієнко Діана Сергіївна 8 8 9,5 25,5
22 Шестакова Надія Олександрівна 8 8 9,4 25,4
23 Кас′янова Сніжана Артурівна 8 8 9,2 25,2
24 Луценко Ольга Олександрівна 7 8 10,2 25,2
25 Турчанінова Вікторія Василівна 8 8 9,2 25,2
26 Василенко Віолетта Валентинівна 8 8 9,0 25,0
27 Жук Єлизавета Сергіївна 8 8 9,0 25,0
28 Єрасова Карина Віталіївна 8 8 8,9 24,9
29 Гусаков Микита Сергійович 8 8 8,7 24,7
30 Добрянська Софія Дмитрівна 8 8 8,5 24,5
31 Пономаренко Софія Костянтинівна 8 8 8,5 24,5
32 Ларіна Віолетта Євгенівна 8 8 8,4 24,4
33 Літвінова Валерія Олегівна 7 8 9,4 24,4
34 Петришина Карина Едуардівна 8 8 8,3 24,3
35 Шемет Ангеліна Ігорівна 8 8 8,3 24,3
36 Крюкова Катерина Костянтинівна 8 8 8,2 24,2
37 Ягодіна Карина Сергіївна 8 7 9,1 24,1
38 Бурлай Наталія Олександрівна 9 8 7,0 24,0
39 Іванова Софія Олександрівна 8 8 8,0 24,0
40 Аріфуліна Яна Алімівна 8 7 8,8 23,8
41 Горбунова Олена Володимирівна 8 7 8,7 23,7
42 Капітонова Анастасія Андріївна 8 8 7,7 23,7
43 Столбовський Владислав Михайлович 8 8 7,7 23,7
44 Шоломій Ірина Миколаівна 8 7 8,7 23,7
45 Живокорінцева Даяна Русланівна 8 8 7,6 23,6
46 Журавка Денис Андрійович 8 8 7,4 23,4
47 Казакова Аріна Андріївна 9 6 8,3 23,3
48 Крамар Антон Олександрович 9 6 8,3 23,3
49 Сіренко Валерія Миколаївна 7 6 10,3 23,3
50 Смирнов Денис Олександрович 8 8 7,3 23,3
51 Поляк Вікторія Сергіївна 7 7 9,2 23,2
52 Пономаренко Аліна Олександрівна 8 8 7,2 23,2
53 Соловей Ірина Геннадіївна 8 8 7,2 23,2
54 Бочковська Катерина Сергіївна 8 8 7,1 23,1
55 Подобрій Георгій Володимирович 8 7 8,1 23,1
56 Музалевська Анастасія Олександрівна 7 6 10,0 23,0
57 Шемедюк Володимир Миколайович 8 8 7,0 23,0
58 Нагопет Владислава Юріївна 7 7 8,8 22,8
59 Бондар Марія Олександрівна 7 6 9,7 22,7
60 Земляна Ольга Олегівна 8 8 6,7 22,7
61 Зіміна Дар′я Олегівна 7 7 8,7 22,7
62 Кривобок Віктор Вікторович 8 8 6,7 22,7
63 Дегтяр Кристина Михайлівна 7 6 9,6 22,6
64 Лавренко Едуард Денисович 8 6 8,6 22,6
65 Оверко Анастасія Андріївна 8 7 7,6 22,6
66 Лукінов Дмитро Володимирович 8 7 7,2 22,2
67 Луцький Даніїл Олегович 8 9 5,2 22,2
68 Білоусова Поліна Олександрівна 9 6 7,1 22,1
69 Карстен Артур Олександрович 8 8 6,1 22,1
70 Жорник Марина Сергіївна 5 6 10,9 21,9
71 Назарова Юлія Віталіївна 7 7 7,9 21,9
72 Дем′яненко Катерина Ігорівна 6 7 8,7 21,7
73 Сульженко Микита Андрійович 8 8 5,7 21,7
74 Кушнаренко Володимир Андрійович 8 6 7,6 21,6
75 Кобцева Марія Олександрівна 7 6 8,5 21,5
76 Сидоренко Андрій Валерійович 7 8 6,5 21,5
77 Марасова Анастасія Ігорівна 6 7 8,4 21,4
78 Соколова Ліана Юріївна 8 6 7,3 21,3
79 Самкова Анастасія Андріївна 9 6 6,2 21,2
80 Рибальченко Владислав Віталійович 7 6 8,1 21,1
81 Антошкіна Валерія Юріївна 6 6 8,9 20,9
82 Келембет Ольга Сергіївна 6 6 8,8 20,8
83 Золотарьов Андрій Сергійович 8 7 5,7 20,7
84 Четверикова Кристина Миколаївна 7 5 8,4 20,4
85 Левченко Дарина Володимирівна 6 6 8,3 20,3
86 Рябініна Анна Романівна 5 6 9,2 20,2
87 Урюпін Роман Григорович 8 5 7,2 20,2
88 Мирошниченко Данило Романович 6 6 8,1 20,1
89 Щербініна Лілія Язенівна 6 6 7,8 19,8
90 Рябенко Валерія Юріївна 5 6 8,5 19,5
91 Савченко Анна Євгенівна 6 6 7,4 19,4
92 Палій Ганна Михайлівна 6 6 7,3 19,3
93 Левантовська Лізавета Віталіївна 5 6 8,1 19,1
94 Теличенко Надія Олександрівна 7 5 7,1 19,1
95 Майстренко Давид Михайлович 8 5 5,8 18,8
96 Онищенко Валерія Олександрівна 5 6 7,8 18,8
97 Мухаммедова Софія Каримівна 6 6 6,7 18,7
98 Скребцова Марія Владиславівна 5 6 7,4 18,4
99 Жила Мар′яна Сергіївна 6 6 6,3 18,3
100 Тализін Євген Володимирович 5 6 6,7 17,7
101 Кулікова Каміла Ігорівна 5 5 7,2 17,2
102 Плєтнєва Тетяна Вікторівна 5 5 7,2 17,2
103 Пальчак Марина Олександрівна 4 7 6,0 17,0
104 Мамедова Афсана Ельхан кизи 5 5 6,8 16,8
105 Сівер Давид Віталійович 5 5 6,5 16,5
106 Приходько Уляна Іванівна 6 4 6,2 16,2
           
           
  Відповідальний секретар приймальної комісії   Шейко І.А.